top of page
Dažniausiai užduodami klausimai
Atsakymai
Anchor 1

    1. Kaip nustatyti tinkamą avalynės dydį?


 

 

 

 

 

 

 

1. Popieriaus lapą padėkite ant grindų, kaip parodyta paveikslėlyje. Ant lapo atsistokite taip, kad kulnas atsiremtų į sieną.

2. Nubrėžkite liniją ties didžiuoju kojos pirštu.

3. Rašymo priemonė brėžiant liniją turi būti statmena, t. y. sudarytų 90° kampą su grindų plokštuma.

4. Liniuote išmatuokite centimetrais ilgį nuo lapo kraštinės iki nubrėžtos linijos.

- Perkant sportinio tipo avalynę, prie pėdos ilgio pridėkite 3 mm.

- Gautas rezultatas, naudojant apačioje pateiktas dydžių lenteles, padės nustatyti tinkamą avalynės dydį.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiti patarimai:

- Matuokite abi pėdas. Pasitaiko, kad pėdų ilgis šiek tiek skiriasi. Batų dydį rinkitės pagal didesnę pėdą.

- Pėdą matuokite užsimovę tokio storumo kojine, su kuria dažniausiai ketinate nešioti batus.

- Pėdą matuokite vakare, nes tuo metu ji būna kiek pabrinkusi - taigi didesnė.

- Savo pėdas matuoti patartina kiekvieną kartą prieš įsigyjant batus, nes mokslininkų įrodyta, kad su žmogaus amžiumi šiek tiek keičiasi jų pėdų dydis ir forma. Kartais pėdos dydį truputį pakoreguoja ir nėštumas ar svorio pokyčiai.

- Matuojant avalynę mažiems vaikams, leiskite vaikui šiek tiek pabėgioti be batų. Taip išsities jo pėdos pirštai ir matavimas bus tikslesnis.

 

    2. Kaip sužinoti avalynės medžiagų sudėtį?

 

Informaciją apie avalynės sudedamąsias dalis galima pateikti keletu būdų. Vienas iš jų - panaudoti piktogramas (sutartinius ženklus). Apačioje pateiktos ženklų reikšmės.

 

 

 

 

 

 

 Avalynės                   Avalynės pamušalas                   Padas

   viršus                              ir įklotė                                                                Oda                Dengta oda               Tekstilė         Kitos medžiagos

 

 

Pardavėjas taip pat gali pateikti informaciją nenaudodamas piktogramų, o tik rašytinių nuorodų pagalba, pavyzdžiui, viršus – natūrali oda, pamušalas ir įklotė - tekstilė, padas - kitos medžiagos. 

 

Avalynės kokybė ir sauga priklauso nuo medžiagų, iš kurių ji yra pagaminta. Gamintojui privalu pateikti informaciją iš kokių medžiagų pagamintos šios sudedamosios avalynės dalys - viršus, pamušalas ir įklotė, padas. Turi būti nurodyta kiekvienai avalynės sudedamajai daliai gaminti panaudotos medžiagos, sudarančios ne mažiau kaip 80 proc. avalynės viršaus, 80 proc. pamušalo ir įklotės paviršiaus ploto, ne mažiau kaip 80 proc. avalynės pado tūrio. Jeigu nė viena šių medžiagų nesudaro daugiau kaip 80 proc. atitinkamų avalynės dalių ploto ar tūrio, informacija pateikiama apie dvi pagrindines sudedamosios dalies medžiagas.

 

    3. Kaip pirkti internetu?

 

1. Išsirinkite norimą avalynės modelį.

2. Pasirinkite pageidaujamą avalynės dydį.

3. Įtraukite pasirinkimą į pirkinių krepšelį spausdami nuorodą "Į krepšelį"

4. Peržiūrėkite užsakymo pirkinių sąrašą krepšelyje, patvirtinkite pasirinkimą spausdami "Pirkti"

5. Įveskite reikiamą informaciją pristatymui.

6. Parvirtinkite užsakymą spausdami "Submit order"

7. Į Jūsų elektroninį paštą atkeliavus patvirtinimo žinutei už pirkinį apmokėkite banko pavedimu į nurodytą banko sąskaitą.

 

    4. Kokios prekių pristatymo sąlygos?

 

Internetinėje parduotuvėje įsigytas preke įgaliotas kurjeris NEMOKAMAI Jums pristatys iki pat durų visoje Lietuvoje (neįskaitant Kuršių Nerijos). 

 

Pristatymas per kurjerius:

 

Siunta pristatoma ant siuntos nurodytu gavėjo adresu kitą dieną po siuntos išsiuntimo iš Sabalin parduotuvės dienos.

 

Prieš pristatydamas siuntą gavėjui, kurjeris susisiekia su siuntos gavėju telefonu, nurodytu ant siuntos, ir informuoja jį apie numatomą siuntos pristatymo laiką.

 

Nepavykus susisiekti su siuntos gavėju telefonu,  kurjeris pristato siuntą gavėjui ant siuntos nurodytu gavėjo adresu. Pristatymo metu, nepavykus įteikti siuntos ne dėl kaltės, kurjeris gaunamos pašto korespondencijos siuntų dėžutėje gavėjui palieka siuntos gavimo pranešimą, kuriame nurodo neįteiktos siuntos saugojimo adresą ir / arba telefono numerį, kuriuo paskambinęs siuntos gavėjas gali gauti informacijos apie saugomos siuntos atsiėmimo sąlygas.

 

Siunta, kurios nepavyko įteikti nurodytu siuntos gavėjo adresu ne dėl kaltės, nemokamai saugoma pašte /  kurjerio darbo vietoje pagal siuntos gavėjo adresą 15 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo pašte / kurjerio darbo vietoje dienos.

 

Siuntos gavėjo neatsiimta arba ne dėl kaltės neįteikta siunta, pasibaigus siuntos saugojimo terminui, grąžinama į Sabalin parduotuvę.

 

Svarbu:

 

1. Primename, kad turite pasirinkti prekių pristatymo adresą, kuriuo būsite, kai kurjeris pristatys Jums prekes. Jeigu pasirinktu laiku būsite kitu adresu, jį ir įveskite.

2. Pristatymas galimas tik Lietuvoje.

 

    5. Kaip atsiskaityti už pirkinius?

 

Sabalin elektroninėje parduotuvėje už įsigytas prekes galite atsiskaityti šiais būdais:

 

1. Banko pavedimu žemiau pateiktais rekvizitais:

 

Įmonės kodas                      110796340

PVM mokėtojo kodas           LT107963418

Bankas                                AB Šiaulių bankas

A/S                                      LT107180000004070516

Banko kodas                        718000

 

Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį, kuris Jums bus išsiųstas el.paštu.

 

 

 

    6. Kokios prekių grąžinimo ir keitimo sąlygos?

 

Kokybiškų prekių grąžinimas: 

 

1. Jeigu įsigytos prekės nepateisina Jūsų lūkesčių, jas galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo jų pristatymo/atsiėmimo.

2. Visos grąžinamos prekės turi būti grąžinamos su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia, nesugadinta pakuote, jos negali būti dėvėtos ar kitaip naudotos. Klientui, grąžinančiam prekę, tenka kokybiškų prekių siuntimo išlaidos. Pinigai už prekes grąžinami per 10 darbo dienų nuo tos dienos, kai prekė pasiekia Sabalin parduotuvę nurodytu adresu.

3. Teisė atsisakyti užsakymo negalioja toms prekėms, kurios buvo specialiai pagamintos pagal Pirkėjo reikalavimus arba individualiai pritaikytos, arba kurios dėl savo pobūdžio apskritai negali būti grąžinamos, yra greitai gendančios ir jų galiojimo laikas greitai pasibaigia.

4. UAB "Sabalin" neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai nurodžius adresą.

 

Nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygos:

 

1. Jei iš www.sabalin.lt įsigijote netinkamos kokybės prekę ir pardavėjas su Jumis neaptarė prekės trūkumų, Jūs turite teisę savo pasirinkimu reikalauti iš pardavėjo:
- pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;

- atitinkamai sumažinti prekės kainą;

- per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus arba atlyginti Jums prekės trūkumų pašalinimo išlaidas;

- grąžinti sumokėtus pinigus ir vienašališkai nutraukti sutartį.

2. Norimas grąžinti prekes Jūs galite pristatyti į Sabalin parduotuvę, esančia adresu Žemaitės g. 145, Šiauliai.

3. UAB "Sabalin" įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus už netinkamos kokybės prekes, jeigu: 

- prekės netinkama kokybė pasireiškia gamybiniu defektu;

- neatitikimu gamintojo nurodytoms specifikacijoms.

4. Pinigai grąžinami pervedant juos į kliento asmeninę sąskaitą. Prašome su grąžinamomis prekėmis pateikti užpildytą prekių grąžinimo formą. Joje būtina nurodyti banko sąskaitos numerį, į kurią bus pervedami grąžinami pinigai. 

5. Jei prekė gauta nekokybiška arba gautas ne tas produktas, kurį klientas užsakė, išsiuntus grąžinamą prekę, nedelsiant reikia informuoti klientų aptarnavimo skyrių el. paštu: shop@sabalin.lt apie patirtas pašto išlaidas, susijusias su prekės grąžinimu, atsiunčiant skenuotą arba nufotografuotą pašto kvitą el. paštu. Klientų aptarnavimo skyrius informuos apie tai grąžinimų skyrių bei buhalteriją, kad pinigai būtų pervedami klientui kartu su suma, suskaičiuota už grąžintą prekę, per 10 darbo dienų.

 

    7. Kuo skiriasi batų oda: nabukas, zomšas ir lygi oda? 

 

Yra labai daug įvairių odos rūšių. Nubukas ir lygi oda gaminami iš stambiųjų galvijų odų. Nubuko ir lygios odos skiriasi apdailos metodai. Nubukui šlifuojamas veidinis odos paviršius. Tikrasis zomšas gaminamas iš elnio odos. Lygi oda – tai oda lygiu paviršiumi.

 

    8. Kaip tinkamai prižiūrėti avalynę?

 

Pirmiausia avalynė turi būti švari ir išdžiovinta natūraliu būdu. Avalynės jokiu būdu nedžiovinti prie radiatoriaus ar kitų stipriai kaitinančių prietaisų. Sausus batus reikia padengti tai odos rūšiai skirtomis priemonėmis, joms išdžiūvus nublizginti. Naują avalynę reikia impregnuoti tam specialiai skirtomis priemonėmis.

 

    9. Kas gaminama "Sabalin" įmonėje?

 

UAB "Sabalin" gaminama vaikiška, moteriška, vyriška ir specialios paskirties avalynė.

 

   10. Kas kuria "Sabalin" avalynės dizainą? 

 

UAB ,,SABALIN“ batų dizainą kuria bendrovės modeliuotojai, kurie dalyvauja įvairiose parodose, skaito literatūrą, seka naujausias mados tendencijas ir pan. 

Anchor 2
Anchor 3
Anchor 4
Anchor 5
Anchor 6
Anchor 7
bottom of page